Новини

Практичний досвід тестувальника – під час навчання в QALight

29.12.2020

QALight – це можливість для кожного опанувати професію тестувальника з нуля і до успішного працевлаштування. Важливою перевагою тренінг-центру є можливість для кожного, хто вивчає тестування, отримати практичний досвід на реальних проектах ще під час навчання, що стане конкурентною перевагою при працевлаштуванні.

Практика – це десять занять, які тривають по три години і проходять двічі на тиждень.

Це робота в команді, де кожен отримує певну роль і виконує конкретні задачі. Пройшовши таку «інтернатуру», кожен студент психологічно готовий до роботи у команді, розуміє обов’язки кожного спеціаліста, та яку посаду йому найкомфортніше посідати. Заняття проводять кар’єрні радники, які допомагають визначити сильні сторони студентів і покращити слабкі, а також підготуватися до співбесіди і максимально правильно скласти CV.

Студенти QALight  проходять практику абсолютно безкоштовно.

Є два рівні практики:

1️. Після курсу «Тестування програмного забезпечення»

Умови вступу:
– закінчений курс «Тестування програмного забезпечення»;
– успішно пройдене опитування з вивченого матеріалу перед вступом на практику.

2️. Після курсу «Базовий модуль тестування»

Умови вступу:
– закінчені курси «ТПО», «SQL», «Unix і мережі», «Тестування веб-сервісів»;
– успішно пройдене опитування з вивченого матеріалу перед вступом на практику.

Пройшовши практику в QALight, студенти можуть додати практичний досвід тестувальника у резюме, а це надзвичайно важливо, особливо при зміні сфери діяльності. Це є конкурентною перевагою випускників QALight, оскільки саме цього вимагають працедавці від претендентів, навіть на посади рівня Junior.

Також, в QALight працює HR-менеджер, яка обробляє вхідні запити від провідних IT-компаній України та рекомендує студентів тренінг-центру на ці вакансії. Крім того, на нашому Telegram-каналі постійно публікуються вакансії, на які може відгукнутися кожен студент.

«Ми не навчаємо тестуванню, ми готуємо тестувальника – людину, яка готова починати працювати одразу після навчання», – Микола Бобошко, CEO тренінг-центру QALight.