FAQ

 • Чи передбачені знижки на навчання?

  • Учням QALight під час придбання кожного наступного курсу надається знижка в розмірі 10%; • Переселенцям із зони АТО надається знижка в розмірі 20% (за наявності оригіналу документа: довідка про постановку на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції); • Учасникам бойових дій у зоні АТО проходження навчання на курсі “Тестування ПЗ” за 1 грн. в межах встановлених лімітів у групах учнів в QALight (за наявності оригіналу документа: посвідчення встановленого зразка; адміністрація залишає за собою право отримати дані про наявність запису в єдиному реєстрі учасників АТО, який ведеться Державною службою у справах ветеранів та учасників АТО)

  Чи можлива поетапна оплата за навчання?

  Для курсів, тривалість яких складає більше одного місяця, можлива поетапна оплата.

  Чи можливо тимчасово заморозити навчання?

  Так, ми надаємо можливість академічної відпустки до 6 місяців з можливістю заморозити Вашу оплату. Для цього необхідно зв’язатися з адміністрацією QALight та написати заяву про академвідпустку.

 • Чи потрібен комп'ютер для навчання?

  Для більшості курсів QALight – потрібен. Ви можете використовувати для навчання особистий ноутбук, або скористатися ноутбуком QALight.

  Які навички необхідні для того, щоб розпочати навчання в QALight?

  В першу чергу – бажання вчитися та віра в себе!
  Детальнішу інформацію з цього питання можна дізнатися на сторінці курсу в розділі «Базові знання».

  Чи видається сертифікат після проходження навчання?

  Так, після успішного закінчення курсу (успішне складання іспиту, успішний захист проєкту і т.д.) видається сертифікат QALight.

  Чи можливо перейти в іншу групу при зміні графіка роботи?

  Так, ми надаємо можливість перевестися з однієї групи в іншу у разі необхідності змінити графік навчання. Ви можете обрати денний графік буднього дня – з 16:00 до 19:00, вечірній графік буднього дня – з 19:00 до 22:00, групи вихідного дня – з 10:00 до 13:00. Для переходу з однієї групи в іншу необхідно звернутися у адміністрацію QALight, уточнити таку можливість та написати заяву про переведення до іншої групи.

 • Чи гарантуєте Ви працевлаштування?

  Ні, жодна ІТ школа не може дати Вам 100% гарантії. Багато залежить від Вас!

  Чи надаєте Ви рекомендації роботодавцям про своїх студентів?

  Так, ми надаємо рекомендації щодо наших студентів. Ми співпрацюємо з HR-відділами українських та міжнародних ІТ компаній. Ваш старт кар’єри в сфері IT починається з порогу QALight.

  Яким чином Ви допомагаєте у працевлаштуванні?

  У QALight працює HR фахівець, який підбирає максимально прийнятних кандидатів з усіх учнів QALight за заявками на вакансії від ІТ компаній, допомагає підготуватися до співбесіди.
  Для отримання інформації про свіжі вакансії, Ви можете приєднатися до нашого Telegram каналу – QALight HR.

  Що необхідно для працевлаштування?

  1. Знання англійської мови на рівні не нижче Intermediate.
  2. Успішне завершення навчання в QALight.

  Скільки Ваших випускників працевлаштовується?

  Понад 70% учнів, що розпочали навчання з нуля, успішно працевлаштовуються.