Про нас

QALight - це...

Тренінг-центр QALight був заснований в 2012 році Миколою Бобошко, професіоналом у сфері тестування програмного забезпечення з більш ніж 15-ти річним досвідом роботи в IT та справжнім фанатом своєї справи. На сьогодні Тренінг-центр є одним із лідерів ринку IT-освіти в Україні та надає навчання за більш, ніж 20-ти різних дисциплін, а кількість випускників перевищило 8000.

Наше основне завдання – підготовка висококваліфікованих IT фахівців, які володіють не тільки теоретичними знаннями, але також мають практичний досвід. Цього ми добиваємося унікальною методикою викладання абсолютно всіх курсів в нашому Тренінг-центрі. Кожне заняття – це мікс теоретичних знань і практики виключно на реальних проектах.

Наша місія – відкрити кожному бажаючому горизонти світу IT і допомогти реалізувати свій потенціал для досягнення як особистого добробуту, так і для становлення України як найсильнішої IT-країни світу.

Наші тренери – справжні гуру в області IT, які щодня вдосконалюють свої вміння та навички, працюючи у великих IT компаніях України та світу.

Наші принципи роботи прості і зрозумілі:

  • клієнтоорієнтованість та готовність завжди йти назустріч;
  • комплексний підхід у підготовці кваліфікованих фахівців;
  • комфорт, затишок, а також – цікава атмосфера для кожного щодня супроводжують нашу діяльність;
  • чесність і відкритість у ставленні до людей;
  • інновації у навчанні та практика – найважливіші складові кожної програми курсу;
  • безперервне вдосконалення процесу навчання;
  • готовність відкрити вражаючий, доброзичливий і захоплюючий світ IT для кожного, хто приходить в нашу QALight сім’ю.

 

Ми - акредитований центр підготовки до ISTQB

ISTQB

ISTQB сертифікація (ISTQB Certification) – це найвідоміший і найдоступніший спосіб в нашій країні отримати підтвердження своїм знанням на міжнародному рівні.

При складанні іспиту учасники не мають можливості обдурити тест, домовитися або прибрехати. Позитивний результат будується виключно на об’єктивній наявності необхідних знань.