Новини

Євген Олійник. Історія успіху

30.07.2020

Ми пишаємося нашими випускниками і не просто так розказуємо вам їх історії. Адже саме вони – найбільш потужна мотивація для всіх, хто має сумніви, боїться або не вірить у свої сили. Сьогодні свою історію розказує Євген Олійник, який на початку свого шляху в IT вже працює в класній міжнародній компанії.

«Навчання на «Базовому модулі тестування» я закінчив на початку 2019 року, після чого вирішив продовжити навчання на автоматизації тестування з використанням Selenium WebDriver (Java). Мої очікування від курсів виправдані на всі 100%, інакше я б не проходив наступні дисципліни. В планах і надалі продовжувати навчання. Хотілося б сертифікат ISTQB, а також засвоїти тестування навантаження з JMETER.

Навчатися мені було цілковито не складно та дуже цікаво. Головне слідкувати усім рекомендаціям викладачів – і тоді труднощів не виникає. А навіть якщо у вас щось не виходить – завжди можна звернутися до тренера, ментора або адміністрації, вам допоможуть розібратися в будь якому питанні.

Практично всі навички, отримані в QALight я використовую зараз в роботі: написання документації, бази даних, postman, i т.і.

На даний час я проходжу випробувальний термін в продуктовій компанії на позицію Manual QA Engineer в міжнародній компанії FinTech та E-Commerce з офісами у Великобританії, США, Сінгапурі та R&D центром у Києві.

Саме проходження співбесіди та виконання ТЗ в мене складнощів не викликало. Складнощі виникали через відсутність досвіду, адже всі хочуть спеціалістів з досвідом роботи. Але все ж таки мені вдалося 🙂 Останнє моє місце роботи до офферу в ІТ – інженер в охоронній компанії.

Що можу сказати тим, хто тільки починає навчання. Головне – віра в перемогу, і не звертати зі свого шляху. Не пропускати лекції, робити домашнє завдання, відвідувати всі додаткові заняття й QAClub, приймати участь в проектах. Ну, і як каже Микола Бобошко: «50 багрепортів 🙂».