Новини

Історія успіху. Денис Конєєв

11.04.2017

ДDenis_Koneev_photo_QALightенис Конєєв– бакалавр іноземної філології, студент п’ятого курсу Державного Університету Телекомунікацій, свій шлях він починав як системний адміністратор і інженер технічної підтримки. Про тренінг-центрі QALight дізнався на конференції «ІТ без кордонів», і з тих пір його життя змінилося, чому сам Денис дуже радий. Зараз молода людина ще проходить навчання, але вже отримав бажаний Job Offer. Про свою історію він розповідає сам.

Про тренінг-центрі QALight я дізнався від Миколи Бобошко на одній з конференцій, яку відвідував, і мені стало цікаво розвиватися професійно саме тут. Вчитися мені не дуже складно, але дуже цікаво і корисно. Найголовніше, і, мабуть, складне – знаходити час після роботи. Зараз я проходжу базовий курс, але збираюся продовжувати навчання далі на курсах по SQL/ISTQB.

Не дивлячись на те, що я ще в процесі навчання, отримати роботу великих складнощів не склало. Зараз я працюю на позиції автоматизатора-тестувальника програмного забезпечення з мовою C # в українській продуктовій IT-компанії по розробці софта для електронного документообігу, бухгалтерії, автоматизації підприємства. Багато розповісти не можу, так як ще зовсім недавно прийшов сюди. Але в цілому, робота обіцяє бути класною і цікавою. Колектив – супер!

На курсах QALight я отримую знання і навички, які потрібні в моїй практичної діяльності: теоретичні навички з теорії тестування, навички роботи з системою управління базами даних, які мені необхідні в роботі (Oracle / FireBird), дуже в нагоді навики з курсу по SQL..

Всім учням тренінг-центру QALight хочу побажати побільше мотивації, нахабства (розумного) і наполегливосты при навчанні та працевлаштуванні. Не забувайте, що ми інженери, і фраза «Воно саме» – не про нас, жити за принципом «Зламалося – полагодь».