Новини

Перша в Україні SCRUM-конференція під егідою scrum.org

01.03.2017

scrumday4sait

 

 

Команда ScrumDayUA – це Слава Москаленко (Luxoft Agile Practice), Богдан Місюра (BrainRain) і Карина Бойчук (BrainRain), які організовують одноденну конференцію під егідою міжнародної організації Scrum.org. Більш детальну інформацію ви знайдете на сайті – http://scrumday.com.ua/ (спікери, розклад, реєстрація учасників).

Ми підготували дещо цікаве, як з точки зору контенту, так і щодо процесу участі.

Особливістю процесу є те, що всі наші топ експерти повинні взаємодіяти з публікою в Відкритому Просторі і на Експертній сцені для живого і безпосереднього спілкування. Ви не тільки зможете послухати крутих практиків, але також в організованому форматі обговорити наболілі питання, підняти непрості теми і отримати консультацію.

З точки зору контенту головне завдання ScrumDayUA – представити широкій публіці новинки від Scrum.org:

  1. Nexus – фреймворк для професійного масштабування розробки по скрам. Головними доповідачами виступлять два експерта від Scrum.org. Cesario Ramos буде присвячувати нас в тонкощі застосування Nexus, а Костянтин Розумовський розповість нам як він застосовував Nexus на 150 чоловік в реаліях дуже близьких до наших проектів. Більше інформації по Nexus ви знайдете тут.
  2. 2. Scrum Studio – фреймворк для побудови успішної Скрам організації, включаючи функції HR, адміністрації, фінансового контролю. Ця тема дуже нова і Scrum.org є тут піонерами. Головним доповідачем-експертом буде Gunther Verheyen, який довгий час прослужив програмним директором Scrum.org, а зараз повернувся в траншеї, щоб самому пробувати на практиці розкручувати нові методи управління і масштабування.

Серед інших доповідачів ви зможете зустріти аджайл-старожила Асхата Уразбаєва, який розповість нам про болі корпоративного аджайла, і що він з ними робить. Сподіваюся, Асхат відповість на наше запитання: “Як мінімізувати фейл аджайл-трансформації в великих корпораціях?”.

Ті, хто любить поєднувати спілкування з практикою, будуть раді відвідати сцену Майстер-класів та навчитися новим технікам управління людьми та фасилітації процесів. Для вас будуть працювати два найкращих експерта – Наташа Карпова і Світлана Мухіна разом з іншими фахівцями у практиках.

Не залишаємо і інженерну частину осторонь. Gaspar Nagy буде розкривати деталі правильного застосування інженерних практик і, зокрема, BDD.

Ну і в самому кінці Jurgen Appelo закриє наш івент і проллє більше світла на практичні новинки ефективного управління в скрам із застосуванням свого авторського підходу Management 3.0.

Серед неназваних спікерів буде ще кілька дуже шанованих імен.

ScrumDayUA – це унікальна можливість в одному місці зустріти таку кількість експертів світового рівня, отримати якісні поради і консультації, знайти натхнення для подальшого розвитку ефективності роботи ваших команд. Чекаємо Вас!

Приєднуйтесь до нашої групи в фейсбук – https://www.facebook.com/scrumdayua/

Keep calm and Scrum On!