Новини

QALight відзначає ювілей – 10 років на ринку ІТ-освіти України

16.06.2022

Сьогодні, 16 червня 2022 року, тренінг-центру QALight виповнюється 10 років!

 

В цей день найбільша наша подяка Україні – нашій Батьківщині, яка дала можливість народитися тренінг-центру, зростати, розвиватися і продовжувати ефективно працювати. Зараз найщиріші слова вдячності ми надсилаємо нашим воїнам, завдяки зусиллям яких у кожного українця в тилу є можливість працювати і на своєму «фронті» підтримувати Україну. Своє 10-річчя ми планували яскраво відсвяткувати у колі друзів, колег, партнерів та учнів, але сьогодні для святкувань немає ні бажання, ні можливостей. У нас є єдина мрія на всіх – це перемога України! Тому у свій день народження ми робимо черговий внесок, що буде направлений нашим бійцям для прискорення цієї перемоги.

Наша історія почалася у далекому 2012 році з мрії засновника Миколи Бобошко про Україну як передову ІТ-державу світу. QALight стояв у витоків ІТ-освіти в Україні, був одним із перших приватних навчальних закладів, що почали надавати освіту у сфері ІТ.

«Я не вчу тестувати, я навчаю тестувальника, тобто людину, яка готова починати працювати після навчання», – основне правило Миколи Бобошко, на якому зараз побудована вся робота QALight.

Перші роки роботи тренінг-центру QALight навчання відбувалося за двома основними напрямками – мануальне та автоматизоване тестування, яке готувало повноцінних спеціалістів. Програми цих курсів зміцнювалися необхідними навичками та вдосконалювалися упродовж всіх років нашої роботи виходячи з сучасних запитів ринку інформаційних технологій. Згодом до основних напрямків додалися курси із програмування та розробки програмного забезпечення, менеджменту у сфері IT. Зараз навчання в тренінг-центрі відбувається за 27 напрямками і без перебільшення кожен може знайти собі курс до душі.

Близько 15 000 людей змогли розпочати в QALight свою дорогу в ІТ-сфері. Уявіть тільки, 15 000 життів, які змінилися на краще, 15 000 доль, що повернулися в сторону сучасного, прогресивного та перспективного.

Випускники нашого тренінг-центру працюють у всіх передових IT-компаніях України, дехто знайшов свою роботу у міжнародних компаніях за кордоном, деякі навіть успішно працюють у Кремнієвій долині та започатковують свої проекти.

Показник працевлаштованих випускників наразі становить 72%, що свідчить про те, що кожен, хто докладає зусиль і по-справжньому хоче працювати – обов’язково це зробить. Акцент навчання в QALightце прикладні знання та практичні навички, щоб кожен учень після закінчення (а часто і під час) навчання мав змогу влаштуватися на свою першу роботу в ІТ.

Упродовж 10 років роботи з нами були більше ніж 60 тренерів, завдяки яким інтерес учнів до IT-сфери перетворився в роботу мрії. Кожен з них – практикуючий спеціаліст, який прагне ділитися своїми знаннями. З перших днів заснування тренінг-центру майже без перерв трудяться на теренах IT-освіти дві без перебільшення легендарні особистості – засновник та директор QALight, тренер курсів з тестування ПЗ Микола Бобошко та тренер з курсу UNIX та мережі  Дмитро Сидоренко. Відгуки про шанування учнями їх праці можна прочитати з перших днів нашої роботи. А ще, можна прочитати чудові відгуки про роботу наших тренерів, які виросли з наших учнів! Отримати знання, працевлаштуватися за новою професією, отримати досвід та приєднатися згодом до лав тренерів – це свідчення безмежної любові до IT-сфери. Тут хочемо окремо виділити декілька висококласних спеціалістів, які без перебільшення стали частиною сім’ї QALightТарас Радуленко (автоматизація тестування ПЗ), Аліна Сидоренко (практика, тестування ПЗ), Денис Годованний (тестування ПЗ), Святослав Севонькаєв (тестування навантаження), Дмитро Санітарський (тестування мобільних додатків, веб-сервіси), Олена Єлісєєва (автоматизація тестування ПЗ), Ніна Голобородько (SQL), Марина Мінак-Супруненко (підготовка до сертифікації ISTQB). Вдячні, що ви з нами та з учнями, які обрали навчання в QALight!

Дякуємо всьому колективу QALight за злагоджену роботу, дружність, бажання постійного росту та вдосконалення. Завдяки злагодженій роботі всього нашого колективу нам вдається досягати цілей та навчати вже не одне покоління українських IT-спеціалістів.

Дякуємо нашим випускникам, які сьогодні прославляють Україну в ІТ сфері, досягають професійних висот і є чудовим свідченням гарної освіти в QALight. Нехай Ваш професійний шлях буде сповнений перемогами і досягненнями!

Дякуємо нашим учням за їхню працелюбність, самовіддачу та наполегливість, з якою вони навчаються та досягають своїх цілей! Бажаємо вам легких іспитів, гарних пропозицій  і кар’єрного росту!

QALight – це тренінг-центр із багатою історією, великою кількістю успішних випускників та дружнім колективом. Сьогодні QALight продовжує надавати освіту високої якості та прагне, як і з першого дня, випускати спеціалістів високого рівня!

Не зупиняємося не на мить, разом до перемоги!

Слава Україні!

Героям слава!