Новини

Software Engineering Conference 2016 розширює масштаби

02.08.2016

2-4 вересня 2016 року відбудеться наймасштабніша в Україні триденна конференція Software Engineering Conference 2016.

Дата: 2-4 вересня 2016 року

Місце: Art Hall D12 (Київ, вул. Десятинна, 12)

Software Engineering 2016 – щорічна конференція з розробки програмного забезпечення та IT-підприємництва, яка з кожним роком стає все більш масштабною. У минулому році конференцію відвідало більше 4000 чоловік, були присутні близько сотні стартапів і представників IT- компаній.

Цього року конференція буде фокусуватися як на прикладних інструментах, так і на глобальному погляді на розвиток українського IT. Своєю метою конференція ставить підтримку IT ініціатив технократів України, а також підтримку розвитку стартапів, молодого IT бізнесу і молодих підприємців.

Захід об’єднає в собі дев’ять потоків доповідей, запросить міжнародних спікерів і модераторів з кращих geek-спільнот. Окремо буде проходити потік для стартапів, на якому вони зможуть дізнатися про інструменти управління, маркетингу, роботі з аудиторією і юридичних питаннях.

Але лекціями конференція не обмежиться. Працюватиме маркет технологічних новинок, IT бібліотека з навчальною та мотивуючою літературою, зона для геймерів з приставками і широким вибором ігор, на career wall можна буде підшукати цікаві пропозиції від роботодавців, а також щодня будуть проходити after work вечірки. Організатори не забудуть приділити увагу і спорту: в перервах пройдуть лекції і практичні заняття з рекомендаціями від кращих тренерів України.

Кожен день буде проходити три потоки доповідей:

2 вересня: Career and Trends, IOT and BigData, UI / UX;

3 вересня: Java and C ++, Python (ruby), Exotic (Scala, Erlang, Elixir etc);

4 вересня: JS, Android, IOS,

Потік на всі три дні (2-4 вересня) – Start-up stage. Маркетинг, PR, менеджмент, спілкування з фондами та інвесторами.

Конференція буде цікава розробникам, дизайнерам, стартапперам, менеджерам і маркетологам. Для кожного учасника конференція стане можливістю познайомитися з новітніми технологіями, інструментами розробки і маркетингу, корисними лайфхаками, можливість навчитися новому і поспілкуватися з топовими фахівцями девелопменту, промоушена та дизайну.

Організатори конференції – компанія Inhacking, своєю глобальною і довгограючою метою ставить підтримку ІТ, розвиток стартап спільноти і менторську підтримку українських ІТ підприємців.