Новини

У Києві відбудеться перша міжнародна конференція ChatBot Conference UA 2017

23.02.2017

^CE7D304FBD4C5D75AE22119F061C33E427709881026587B67B^pimgpsh_fullsize_distr

 

29 березня 2017 року в Україні вперше відбудеться міжнародна конференція, присвячена чат-ботам, – ChatBot Conference UA. Це бізнес-подія пройде в Києві і збере провідних українських і зарубіжних експертів галузі.

Революція в бізнесі: чат-боти витісняють додатки

Зовсім скоро чат-боти стануть звичайним каналом взаємодії компаній і клієнтів. Причому саме в 2017-му багато українських користувачів вперше зіткнуться з автоматизованими агентами і зможуть отримувати швидкі відповіді практично на всі свої питання.

Комерційний функціонал сучасних ботів: оплата послуг і товарів, консультації клієнтів, висвітлення подій, замовлення їжі, таксі, квитків, онлайн-покупки, синхронний переклад і багато іншого.

Захід ChatBot Conference UA буде корисним підприємцям, державним діячам, керівникам підприємств, маркетологам, топ-менеджерам, фахівцям в сферах SMM, HR і освіти, інвесторам і всім тим, хто зацікавлений у впровадженні передових розробок для розвитку бізнесу.

Спікери ChatBot Conference UA

Серед спікерів конференції будуть кращі експерти галузі: лідери ринку ChatBot, IT-фахівці, представники відомих компаній:

– Сергій Поплавський, технічний євангеліст «Майкрософт Україна», відповідає за розвиток платформи Microsoft Azure і засобів розробки в Україні. Тема його доповіді: «Conversation As A Platform: Огляд хмарних сервісів, патернів і бізнес сценаріїв створення ботів».

– Олександр Демідов – представник відомої IT-компанії «1С-Бітрікс», експерт в галузі архітектури та адміністрування хмарних сервісів, високих навантажень. Олександр говоритиме на тему: «Чи залишать боти вас без роботи?».

– Олександр Краковецький – CEO DevRain Solutions, CTO ДонорUA, Microsoft Regional Director, Microsoft Most Valuable Professional (Windows DevelopmentPlatform), експерт з відкритих даних і Smart City. Олександр поділиться досвідом на тему: «Створення ботів-експертів для медичної, юридичної та інших сфер за допомогою Microsoft Bot Framework, Azure Cognitive Services і NER СИСЕМИ».

– Євген Саранцев – український IT-підприємець, яскравий представник реформаторів і творців сучасної цифрової економіки в Україні. Євген входить до Ради директорів однієї з найбільших українських торгових b2b-майданчиків – zakupki.prom.ua; cпівзасновник TradeHub і BlackBox Capital.

– Сергій Скабелкін – співзасновник FinTech Cluster в Україні, віце-президент асоціації УЕЛБУ, експерт в сфері мобільного банкінгу, бізнес-архітектор мобільних гаманців і онлайн сервісів. Тема виступу: «Чат боти як пробна, комунікаційна куля штучного інтелекту на шляху до кібернетичного сверхінтеллекту».

Та інші…

Експерти відзначають, що в найближчі роки чат-боти будуть активно розвиватися і скоро в даному бізнесі з’явиться величезна кількість гравців. Однак в підсумку залишаться лише кілька ключових лідерів.

Щоб опинитися в їх числі, приходьте 29 березня на конференцію ChatBot Conference UA 2017.

Реєструйтеся на офіційному сайті.