Новини

Учні QALight на інтернатурі в компанії RIGHT&ABOVE

05.07.2018

15 учнів Тренінг-центру QALight пройшли інтернатуру в компанії RIGHT&ABOVE (www.rightandabove.com).

У травні 2018 року наші учні, які позитивно зарекомендували себе, влаштувалися на півторамісячну інтернатуру та змогли отримати відмінний практичний досвід з провідними наставниками.

Ментором виступив Костянтин Боскін, чий шлях в IT стартував в QALight на «Базовому модулі тестування», зараз він працює у найбільшій українській компанії, а також допомагає з працевлаштуванням іншим учням.

Навчання в Тренінг-центрі QALight максимально побудоване на практиці, щоб учні володіли теоретичними та практичними навичками. З цією ціллю ми співпрацюємо також і з компанією RIGHT&ABOVE, так як вона дає відмінну можливість для новачків отримати корисний досвід та влаштуватися на бажану роботу. Такі інтернатури проходять з періодичністю в два-три місяці, у кожного набору є можливість отримати стажування.

Вас консультує та направляє ментор. Таким чином всі теоретичні знання підкріплюються практикою.

По закінченню інтернатури більшість учнів вже працевлаштовані.

Ми попросили Костянтина Боскіна розповісти, що важливо при проходженні інтернатури, і чому виділяються учні QALight.

«Саме круте, що у кьюєйлайтівців є мотивація, бажання та здатності до навчання, усі заряджені на роботу. Дуже приємно працювати з такими учнями. Під час такого стажування важливо побороти страхи, бути впевненими в своїх силах, прагнути та доводити всю роботу до кінця. І ще хочу порекомендувати всім, хто хоче працювати в IT-сфері і рости з кожним днем – постійно вдосконалювати свою англійську. Це дуже важливо.

І пам’ятайте, дорога виникає під кроками йдучого. Тому починайте йти прямо зараз».