Новини

«А що, так можна?» – розміщення реклами через доступ до Wi-Fi

08.12.2016

У сучасному світі люди на кожному кроці стикаються з рекламою. У такій величезній кількості інформаційного шуму брендам дуже непросто достукатися до свого споживача, тому digital-реклама постійно шукає нові канали комунікації. І знаходить.

16 грудня в рамках конференції з цифрового маркетингу Digital Monkey експерти в області альтернативних методів просування – Сергій Шустов і Марина Науменко – розкажуть про те, як перетворити точку доступу Wi-Fi в рекламний майданчик.

Чому Wi-Fi-маркетинг настільки ефективний? Тому що він вирішує для користувача головну проблему доступу до безкоштовного Wi-Fi – необхідність вводити складний пароль при підключенні. За словами Сергія, клієнт дивиться 6 секунд реклами, а натомість отримує доступ до якісного високошвидкісного Інтернету.

«Wi-Fi-маркетинг – це така собі чесна угода між користувачем Інтернету і рекламодавцем», – каже речник.

Одне з найбільш ефективних засобів комунікації з клієнтом сьогодні – мобільний телефон, і завдяки Wi-Fi-рекламі рекламодавець отримує особисту взаємодію зі споживачем. Це перетворює Wi-Fi в особливий канал комунікації.

«Що може бути інтимніше мобільного телефону? – запитує Сергій. – Wi-Fi-реклама – це інтерактив плюс особисте спілкування з користувачем, тому вона така ефективна ».

Сергій Шустов і Марина Науменко – фахівці інноваційного каналу мобільного зв’язку WIFI BAR Ukraine. На конференції Digital Monkey вони поділяться секретами про те:

• як працює технологія розміщення реклами, пов’язана з доступом до Wi-Fi;
• які дані з мобільного пристрою користувача корисні й необхідні для digital-маркетологів;
• як уникнути типових помилок брендів.

На конференції виступлять і інші експерти по digital-маркетингу, серед яких:

Ярослав Ведмідь – засновник і директор цифрового агентства POSTMEN – розповість, як залучити трафік на сайт і заробити на цьому. Тема – «Сайт на 200 мільйонів: продаємо, відстежуємо, профілюємо, автоматизуємо і персоналізуємо»;
Григорій Коченов – креативний директор AGIMA – підніме питання адаптивності сайту. Спікер виступить з темою «Augmented creative»;
Максим Федоров – керівник соціальних медіа Possible Group (Hungry Boys) – поділиться секретними способами просування в соціальних мережах в рамках теми «#настячірікнісьсельдаром. Нові підходи в SMM».

Хочете дізнатися докладніше про те, як зробити digital-рекламу цікавою, крутою і результативною? Приходьте на конференцію з маркетингу Digital Monkey.