Новини

Денис Цегельник. Історія успіху

01.06.2018

Денис Цегельник. История успеха

Денис Цегельник закінчує курс «Тестування програмного забезпечення», і вже успішно працює тестувальником. Саме такі історії ми маємо на увазі, коли розповідаємо про працевлаштування ще під час навчання. Кожна історія нашого учня та випускника – унікальна, і нам дуже приємно ділитися їх успіхом.

Познайомив Дениса з тренінг-центром Facebook. А що було далі розповідає сам Денис:

«Про QALight я дізнався абсолютно випадково. Пролистуючи стрічку Facebook, я побачив пост знайомої про її навчання. Мова в ньому йшла про те, які були три захоплюючи місяці – гіркі сльози та багато-багато прочитаних освітніх матеріалів. Цей пост дуже мені запам’ятався. Тоді я працював IT рекрутером, тобто зі сферою був побічно знайомий – я багато вивчав самостійно, спілкувався з людьми та читав. Через деякий час, коли я розмірковував, чим би я хотів займатися та куди рухатися далі, вирішив спробувати щось нове, і обіцяні у пості «захоплюючи три місяці» мені здалися дуже цікавим рішенням.

З початку, чесно кажучи, віднісся до цієї затії з сумнівами, але після вступної лекції, зрозумів – це мене «зачепило», і треба від цього курсу взяти максимум! Не можу сказати, що на курсі було щось занадто складне. Звісно, і зовсім легко теж не було. Завжди прагну для повного засвоєння матеріалу після кожної лекції перечитати, пройти повторно урок. І якщо дійсно щось одразу було незрозуміло, підходив до викладача і завжди задавав питання, повторне пояснення розставляє всі крапки над «і». Після закінчення ТПО хочу також вивчити курси «Автоматизація тестування» та «ISTQB».

За увесь цей час я був всього-на всього на трьох співбесідах. І як раз на третьому мене запросили на стажування, де я зараз з великим задоволенням отримую досвід в крутій компанії D2 в колі дуже гарних людей, які завжди підкажуть, розкажуть, навчать, чому я шалено радий. Однак, хочу помітити, що я все ще є студентом. Це я до того, що якщо дуже сильно чогось захотіти, завжди тебе будуть супроводжувати вдача і тільки гарний результат. Я, напевно, дуже сильно хотів вже взяти участь у повноцінних проектах та отримати максимально багато досвіду, тому мені не було особливо важко працевлаштуватися.

Отримав я оффер на наступну неділю після співбесіди. Як зараз пам’ятаю – п’ятниця, дзвінок, та відмінний настрій на всі вихідні забезпечено J Зараз я працюю в українській компанії D2.digital , яка спеціалізується на маркетингових задачах.

Завдяки таким змінам у житті, я відчуваю прямо вогонь усередині, від якого хочеться все більше і більше отримувати знання, рости професійно та бути готовим до нових викликів. Наше життя як проект, і треба її малювати так, як ми самі того хочемо.

Усім майбутнім або дійсним учням QALight хочу розповісти головне – не треба боятися взагалі нічого, кожний з нас може стати професіоналом своєї справи. Ставайте новою людиною, позбавляйтеся від нісенітниць, яка в нас є в голові, ми повинні ставити нові цілі, приймати вірні рішення, та бути по справжньому щасливими від того, що робимо. Не сумнівайтеся! Плануйте, що Ви збираєтеся робити. Робіть це. Перевіряйте, чи відповідає це Вашим бажанням. Дійте виходячи з того, і змінюйте спосіб своєї роботи .