Новини

Дмитро Наготнюк. Історія успіху

14.06.2019

IMG_2540

Випускник QALight Дмитро Наготнюк поділився з нами історією свого професійного становлення. У 2016 році він пройшов «Базовий модуль тестування» та паралельно займався підприємництвом, і тільки через два роки зрозумів, що справа його життя – тестування. Як він до цього прийшов, і що з годом вийшло читайте далі.

«У 2016 році в мене була ціль стати тестувальником, і я активно шукав курси. Телефонував багато кому, але свій вибір зупинив саме на QALight. Мені сподобалися промо-роліки тренерів, особливо Миколи Бобошко. Він говорив, що кожний може змінити своє життя, не залежно від попереднього досвіду, місця роботи та освіти. Це дуже зацікавило й мотивувало.

І мої очікування були повністю виправдані. Я зустрів з однієї сторони таких саме заряджений на навчання та подальшу роботу студентів, з іншої сторони – викладачів та колектив тренінг-центру, які ділилися знаннями та реальним досвідом.

Викладачі всі практики, тобто вони працюють в тих професіях, яким навчають. Все навчання побудоване на реальних прикладах та проектах. Це дуже корисно для засвоєння матеріалу.

Нажаль, одразу після курсів я не пішов працювати. Протягом двох років займався підприємництвом, але паралельно повторював матеріал, тестував на різноманітних аутсорс-майданчиках. У 2018 році я вирішив повторно пройти курс тестування у Миколи Бобошко.

І так після закінчення курсу, я вирішив влаштуватися на роботу тестувальником. HR QALight допоміг зі створенням та розміщенням резюме, та вже через 2 (!) тижні я отримав свій оффер.

Зараз я працюю QA у компанії, яка розробляє зовсім нову платформу у Бетінгу. Це класна команда спеціалістів, кожний у своїй сфері, і всі налаштовані на результат. Кожний день я вивчаю щось нове. Я відчуваю себе частиною команди, бачу свій внесок у розвиток та якість проекту. Я знаю, що все в моїх руках та голові, що моя подальша кар’єра та розвиток залежать тільки від мене самого. ІТ сфера дуже динамічна. Нудьгувати тут точно не прийдеться. Я хочу й надалі бути з цим пов’язаний, можливо, у автоматизації, можливо, у розробці, можливо, в управлінні. А, може бути, що наважуся на власний старт-ап.

За цей час я точно впевнився, що ІТ-сфера, де кожний може знайти себе, і от, що я хочу побажати студентам QALight.

Перше – це віра в себе та свої сили.

Друге – це почати! Почати вчити, починати щось змінювати. Просто бажати – не працює. Необхідно реально діяти, працювати на результат.

І цей результат буде!

Залог успіху – це уважність на всіх лекціях, виконання всіх завдань, участь у проектах, яких дуже багато на курсах, й частіше спілкуватися з HR QALight – цей спеціаліст допоможе подолати страх співбесіди та власні сумніви. Спілкуйтеся з Миколою Бобошко, тренерами, адміністрацією, таким чином ви будете постійно на хвилі. У вас все вийде!»