Новини

Дмитро Возний. Історія успіху

21.09.2020

Ми пишаємося нашими студентами, які успішно влаштовуються на роботу ще під час проходження курсів, навіть змінюючи сферу професійної діяльності. Дмитро Возний отримав свій перший оффер через місяць (!) після початку навчання. Про свій шлях, складнощі та успіхи Дмитро далі розповідає сам.

Навіть маючи технічну базу, дізнався багато нового

Про тренінг-центрі QALight мені розповіли друзі Дмитро і Катерина. У лютому цього року я почав навчання на «Базовому модулі тестування», і буквально тиждень тому ми здали фінальний іспит.

Навіть маючи технічну базу, під час навчання я дізнався багато чого нового, познайомився з хорошими людьми і відкрив для себе нові можливості. Тому можу сказати, що навчання повністю виправдовує очікування. Але очікувань і просто поставлених цілей мало, потрібно ще щось робити для того, щоб отримати результат.

Навіть для мене, людини з технічною освітою, це досить суттєві зміни виду діяльності та нова професія.

Комфортні умови навчання

Мені було нескладно вчитися – весь матеріал подається у доступній формі, тренери відповідають на всі питання і допомагають розібратися, якщо щось незрозуміло. Класно, що є чат групи, завжди можна запитати в однокурсників щось, поділитися новинами або просто поспілкуватися.

Звичайно, бувало, що доводилося пропустити заняття, але завжди можна подивитися відеозапис заняття у зручний час. Загалом, створені максимально комфортні умови для того, щоб отримати знання і вміти їх реалізувати.

Через місяць навчання отримав оффер

Завдяки допомозі відмінного HR Катерини та інших фахівців, які працюють у QALight, було не складно знайти бажану вакансію і пройти співбесіду. Після першої співбесіди я отримав оффер від аутсорсингової компанії. Вона називається Softengi, де я займаю посаду QA-інженера.

Раніше я працював мережевим інженером в компанії. У мене технічна освіта, спеціальність – телеккомунікаціі.

На початку завжди складно

Майбутнім учням я б побажав не засмучуватися на самому початку і не здаватися за перших труднощів. На початку завжди складно. А потім стає легше і цікавіше.