Новини

Емануель Лой. Історія успіху

02.10.2019

e.loy

Як рік розпочнеш – так його й проведеш. Саме цей вислів став слоганом історії успіху Емануель Лой. Вона почала навчання за абсолютно новою для себе спеціальністю «тестувальник програмного забезпечення» у січні 2019 року – та вже через три місяці успішно працює в ІТ – компанії. Більш детально про свій шлях Ема розповідає сама.

«Я почала навчання у січні 2019 року на курсі «Базовий модуль тестування». QALight обрала за рекомендацією свого знайомого, він також закінчив БМТ і зараз працює в IT-компанії.

Та що я можу сказати? З вибором я точно не помилилася – очікування від навчання цілком виправдано. З  моїм тренером, Мариною Сірик, ми підтримуємо зв’язок досі. Я вже давно працюю, але моє навчання не припинилося, адже розвиватися потрібно завжди. Я проходжу курс Python. І думаю, на цьому не зупинюся!

Мені дуже подобається, як проходять заняття – завжди дуже доброзичлива атмосфера, якщо щось не зрозуміло – можна відразу задати питання, є відеозапис лекцій і постійна підтримка викладачів. І цю підтримку я відчуваю навіть після закінчення курсу!

Програму складено дуже грамотно, крім теорії і практики, отримуємо найважливіше і цінніше – підтримку та передачу досвіду від викладачів. Дуже радує, що це не просто вичитування теорії, як на багатьох інших курсах.

Для мене вхід в ІТ – це досить глобальні зміни. За освітою я музикант, але за фахом я практично не працювала – раніше була менеджером в ювелірному магазині. Зараз я працюю в ІТ стартапі з чудовими людьми і професіоналами своєї справи, які мене підтримують і допомагають у навчанні. Я дуже рада, що змінила професію і займаюся тим, що мені дійсно подобається. В мене завжди була величезна тяга до навчання, і я рада, що в даній сфері це дуже заохочується.

Я вважаю, знайти першу роботу не важко, якщо Ви будете любити вашу справу, присвячувати їй достатньо часу й щиро прагнути працевлаштуватися. А знань, отриманих на курсах, буде більш ніж достатньо.

Я влаштувалася на роботу через три місяці навчання. Звичайно, це звучить здорово, але для такого результату я доклала дуже багато зусиль та часу (читала книжки, дивилася вебінари, вивчала додаткові матеріали). Моє величезне бажання, мотивація з боку тренерів і навчання – навчання – навчання зробили свою справу – вже на половині курсу я влаштувалась на роботу і дуже від цього щаслива! Також хочу висловити велику подяку HR QALight. Він дуже допомагає усім студентам зі складанням резюме, підготовкою до співбесіди, а також моральною підтримкою.

Я бажаю всім учням тренінг – центру, звичайно ж, знайти роботу своєї мрії, а саме головне – знайти себе! QALight — це  чудове місце, щоб почати це робити!