Новини

Games Gathering 2016

12.11.2016

Що: Games Gathering 2016, найбільша в Україні конференція розробників комп’ютерних ігор

Де: Київ, готель «Русь»

Коли: 2-4 грудня 2016 року

Web site: www.ggconference.com

Games Gathering 2016, найбільша конференція розробників ігор в Україні, пройде 2-4 грудня, в Києві, готель «Русь»

Цього разу Games Gathering 2016 проходитиме впродовж трьох днів. Починаючи з п’ятниці – бізнес-дня, де директори прочитають лекції про особливості ведення бізнесу в рамках ігрової індустрії, а інді-розробники отримають можливість пропітчіти свої ігри перед інвесторами і видавцями.

Протягом 3 днів конференції будуть прочитані 32 лекції, які охоплять головні напрямки гейміндустріі: гейм-дизайн, програмування, менеджмент, арт, маркетинг, VFX, VR, QA і інші. Лекції будуть відрізнятися за рівнем – для розробників-початківців і досвідчених професіоналів.

У всіх лекторів великий досвід в сфері розробки ігор, вони брали участь у створенні успішних проектів в таких відомих компаніях як Wargaming, Epic Games, Crytek, Ubisoft, 4A Games, Red Beat, ERS Games Studio, etc.

Новинкою конференції стане Indie Blast. На заході будуть надані особливі умови для учасників інді-студій, а саме безкоштовні стенди для демонстрації своїх продуктів. Крім того, всі проекти візьмуть участь у змаганнях, а переможці отримають призи від наших партнерів і спонсорів.

Унікальна особливість конференції в залученні як професіоналів, так і новачків до гейм-батлів, які були високо оцінені учасниками Games Gathering 2015.

Гейм-батли – це 3-4 годинні змагання з гейм-дизайну і арту, де учасники приймають власні рішення в поставлених завданнях. Кожен баттл очолює досвідчений куратор батла, який відповідає за постановку завдань. Переможці батла отримують цінні призи.

У цьому році заплановано 4 гейм-батла, які будуть відрізнятися за рівнем – від простого для новачків і до складного для досвідчених розробників ..

Гейм-батли – це прекрасний шанс обмінятися досвідом з колегами з різних областей ігрової індустрії і отримати пораду від експертів.

Також на заході заплановані 2 воркшопи, детальна інформація про яких з’явиться пізніше.

Ми очікуємо, що принаймні 800 учасників з більш ніж 130 українських і зарубіжних компаній по розробці ігор візьмуть участь в Games Gathering 2016.

Щорічна вечірка українських розробників, яка за традицією проходить у Києві, знову пройде в рамках Games Gathering 2016. Зустріч в неформальній обстановці це також відмінний шанс поспілкуватися зі старими друзями, завести нові знайомства і зміцнити ділові зв’язки.

Games Gathering 2016 це реальна можливість отримати цінну інформацію про тенденції та тренди індустрії, а також розширити свої професійні навички та отримати новий імпульс для розвитку в улюбленій галузі.