Новини
Історія успіху. Денис Безтужев
23.01.2018
Денис Безтужев – людина, про яку неможливо не розповісти. Він – захисник країни, учасник бойових дій, був командиром роти оперативного призначення Національної гвардії України. Після демобілізації Денис активно займався громадською діяльністю, захистом прав та всебічною допомогою учасникам АТО та членам їх родин. А в травні 2017 року вирішив розвивати себе в IT, для старту вибрав тренінг-центр QALight. Про свою історію Денис розповідає сам.
За першою освітою, я – військовий, закінчив Академію Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Командир підрозділів кордонів, інженерна механіка». Після закінчення навчання служив на офіцерських посадах підрозділів кордону. Проходив службу у відділеннях прикордонного контролю, пунктах пропуску скрізь державний кордон, на прикордонній заставі. Після п’яти років служби прийняв рішення звільнитися, після чого був приватним підприємцем, працював начальником відділу в компанії, яка займалася оптовою торгівлею, створив підприємство, яке займалося імпортом в Україну з Фінляндії електростатичного паперу.
З початком бойових дій на сході країни, був призваний на воєнну службу вже в першу хвилю мобілізації й проходив службу в Національній Гвардії України на посаді командира роти. Приймав участь у Антитерористичній операції, отримав статус Учасника бойових дій. Капітан запасу. Після демобілізації активно займався громадською й політичною діяльністю в місті Запоріжжі за направленням забезпечення соціальних гарантій та захисту прав учасників АТО, членів родин загиблих учасників АТО. Засновник та Голова Правління Громадської Організації «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» (2015 – 2017 рр.), член Консультативної Ради учасників АТО при Запоріжській Обласній Державній Адміністрації, кандидат у депутати міської ради в м. Запоріжжя.
Більшість з тих, хто демобілізувався, хто пройшов бойові дії, зрозумів, що життя тепер розділилося на «до» й «після». Змінилося ставлення до життя, до людей, до країни, заради якої ми ризикували своїм життям – ми змінилися. Багато хто вже не зміг, за різними обставинами, працювати на колишніх місцях та в колишніх колективах. Багато хто зтикнувся з нерозумінням, неприйняттям, з тим, що їм відмовляли в роботі, звільнювали. Тому й виникла необхідність отримувати нові знання, навчатися новим професіям, підвищувати рівень освіти, працювати на себе й вчитися самим створювати робочі місця. Прийнявши рішення підвищити свої знання й відкрити нові можливості, я закінчив курси по підвищенню кваліфікації за спеціальністю «Організація малого бізнесу» в рамках Україно-Норвезької програми перекваліфікації демобілізованих військово службових при Запоріжському Класичному Приватному Університеті, закінчив курси з бухгалтерського обліку при Запоріжській Державній Інженерній Академії (ЗГІА), а також заочно отримав другу вищу освіту за спеціальністю Публічне Управління й Адміністрування в ЗГІА.
Ще до війни, займаючись бізнесом, захопився інформаційними технологіями й самостійно вивчав процес створення сайтів, створював прості сайти, вивчав технології продаж у мережі. А після демобілізації продовжив шукати себе в цій темі й почав працювати у компанії побратиму, тестуючи сайти, які він створював.
Моє життя змінилося за рік випробувань і кожний прожитий день вже сприймався інакше. Я зрозумів, що найважче всього перемогти себе, побороти свої страхи, прибрати внутрішні бар’єри. Події, обставини, труднощі й біль втрати близьких друзів багато чому мене навчили, як і ті люди, що були поруч зі мною. Ще на початку травня минулого року, я прийняв рішення їхати до Києва на курси, не знаючи, де та як я буду жити, як харчуватися, як навчатися, але я точно знав, що я обов’язково впораюся, зроблю все, щоб досягти цілі. Мене взяли на роботу за спеціальністю, яку я отримав в QALight, а це головний показник цінності курсів. Я отримав професійні знання, які дозволили мені займатися тим, що приносить мені задоволення, я переїхав з дружиною до м. Київ, в планах продовжувати навчання та розвиватися в професії.
Навчатися, на моє здивування, було не складно, і це завдяки тренерському складу, методам та формі викладення, подачі матеріалу, правильному розподілу теорії й практики, дружній й довірчій атмосфері на заняттях. Я познайомився з чудовими людьми, з якими продовжую підтримувати стосунки.
Так склалося, що завдяки інформації про вакансію в чаті QALight, я направив резюме, був запрошений на співбесіду, успішно пройшов його та влаштувався на роботу на посаду QA Engineer.
Навички та вміння, практичні та теоретичні знання, отримати в QALight, зокрема, що стосуються тестування, в повній мірі знадобилися на першому місці роботи за спеціальністю, але головне, це вміння самонавчатися, вміння знайти швидко необхідну інформацію, вірно її використовувати.
Вже майже чотири місяці я працюю QA Engineer у компанії Hideez.
Українська компанія Hideez technology LTD є виробником високоточної електроніки в області кібер-безпеки, а також надає послуги в області розробки рішень для комплексного захисту інформації на корпоративному та масовому ринках. Компанія Hideez заснована в 2015 році і веде свої розробки, керуючись філософією комплексної (Full Stack) архітектури безпеки. Працювати дуже цікаво, рішення складних задач потребує творчого мислення, ерудиції, спостережливості та уважності, а також я завжди можу розраховувати на допомогу колег.
Майбутнім студентам QALight хочу побажати, насамперед, вірити в себе, в свої сили та можливості, ви все зможете та зі всіма труднощами впораєтеся, головне впевнено йти до своєї цілі, вирішувати поставленні перед собою завдання й впевнено долати труднощі. Не бійтеся навчатися в будь якому віці, будьте відкриті для нових знань! Я прийшов в IT у 40 років й знаю, що попереду багато відкриттів, знань, цікавих подій та вражень. Довіряйте тренерам, підтримуйте один одного, й робота вашої мрії стане вашою!
Окрема подяка Миколі Бобошко. Це душа QALight, той маяк, який своїм променем вказує шлях, між рифами та скалами труднощів до своєї мрії. Гарний фахівець своєї справи, грамотний, чуйний, мудрий, відкритий та чесний, той, кому не байдужа доля студентів, доля нашої держави, наше спільне майбутнє, заради якого ми будемо разом робити життя кращим.