Новини

ІСТОРІЯ УСПІХУ. МАРТА Кіщак

07.08.2017

ккккк

Навчання в QALight Марта розпочала в листопаді 2016 року, а 6 червня 2017 року вже отримала диплом випускника курсу «Базовий модуль тестування».

«За освітою я маркетолог, але працювала не за фахом. У той час я розуміла, що ця робота не може задовольнити всі мої бажання, тому виникла необхідність рухатися далі.

Про тренінг-центр я дізналася від подруги. Вона розповідала про зустріч з дуже натхненною людиною – Миколою Бобошко, і порадила курси QALight, які як раз почали свою діяльність у Львові.

На курс я прийшла з головною метою – структурувати знання, які у мене на той час були, а також вивчити нове, і, звичайно, отримати Job Offer, що в результаті мені і вдалося.

Мені особисто мотивації не позичати – я знала, чого саме хочу, і що мені для цього потрібно. Але все ж переломний момент у мене був, адже курс триває шість місяців і постійно потрібно тримати себе в тонусі, сприймати і засвоювати нову інформацію, що, звичайно, втомлює. Але мені вдалося пройти всі 6 місяців навчання, і не здатися. Чому я, звичайно, дуже рада. Головне, що я отримала – це знання, які мені стали в нагоді.

Я закінчила курс «Базовий модуль тестування». І впевнена, що зупинятися на досягнутому не буду, адже постійно треба розвиватися, щоб досягати своїх цілей. Порівнюючи себе сьогодні і себе торішню, можу з упевненістю сказати, що те, що я зараз маю, варто було всіх зусиль.

Вакансії я почала моніторити ще на початку курсу, адже хотіла знати, що від мене можуть вимагати. На щастя, я досить швидко пройшла цей «хворобливий» етап, і отримала оффер після другого ІТ співбесіди в житті. На той час я була трохи далі, ніж на половині навчання на курсах.

Зараз я працюю в українській компанії N-IX. Саме тут я знайшла свою команду і своє місце. І, звичайно, спасибі QAlight за цю можливість.

Всім студентам хочу сказати, що важливо вчасно починати пошуки роботи – розмістити резюме, відправити на відкриту вакансію. Проходження співбесіди (навіть невдало) – це теж безцінний досвід. Не потрібно затягувати. Завжди знайдуться причини, щоб відкласти це на потім.

Головне бачити мету, а QALight допоможе Вам її досягти ».