Новини

Історія успіху. Михайло Сівовна

12.09.2017

pict

Михайло Сівовна – хімік за освітою, довгий час працював в сфері продажів. У бажанні розвиватися і досягати нових вершин він вибрав інформаційні технології, зокрема тестування ПО. І почав свій шлях з навчання в тренінг-центрі QALight. Свою історію Михайло розповідає сам.

Насправді, про перехід в ІТ я думав вже досить давно, тому багато вільного часу присвячував пошуку інформації в Інтернеті.

Щось знаходив сам, щось радили друзі-айтішники. І паралельно шукав якісні та доступні курси. QALight мені порекомендував друг, який зараз працює в компанії EPAM. Після пробного заняття я відразу ж зрозумів, що xочу вчитися саме тут. Заняття пройшло цікаво, насичено, а головне – не хотілося спати :).

Я почав навчання в QALight в лютому 2017 року з курсу «Базовий модуль тестування».

Першим блоком було тестування ПО. Я вже мав мінімальний багаж знань, тому вчитися було не дуже складно. Круто, що крім вивчення теорії було досить багато практичних завдань, також була можливість взяти участь і в реальних проектах.

Далі був SQL. І тут почалися мої безсонні ночі біля комп’ютера. На виконання деяких домашок йшов день, а то і доба, проте сон мене не брав, тому що завдання були реально цікавими.

Наступним був UNIX і мережі. Паралельно я вже знайшов роботу. Точніше сказати, вона сама мене знайшла)) Я почав працювати на двох проектах в компанії EFORB на посаді QA Engineer. Проводити час за комп’ютером я став в два рази більше, так як вдень я працював, вечорами ходив на заняття в QALight, а решту часу вечорів проводив за домашку по UNIX. У цьому блоці для мене все було абсолютно новим. Плюс багато потрібно було вчити самостійно.

Знання, які отримав на курсаx з Тестування ПЗ я використовую кожен день. SQL і UNIX поки мені не доводилося використовувати, але я радий, що розібрався і «фундамент» вже є.

Зараз проходжу курс «CV». А після закінчення «Базового модуля» планую продовжити навчання в QALight на курсах по автоматизації.

Завдяки курсам я нарешті отримав роботу, на яку ходжу з задоволенням. Зустрів багато цікавих людей, які постійно мотивують і вчать новим тонкощам роботи QA.

Всім, хто ще думає, чи варто переходити в сферу ІТ, я рекомендую не сумніватися, а діяти. Учням QALight хочу побажати більше мотивації і завзяття як під час навчання, так і при працевлаштуванні.