Новини

Історія успіху. Надія Поезднік (Александрова)

05.10.2017

66666666666
У 2014 році Надія вперше прийшла в QALight на курс «Базовий модуль тестування». Вона відповідально відвідувала заняття і виконувала домашні завдання. Сьогодні дівчина працює в найбільшій ІТ-компанії України. Як вона до цього прийшла, і з чим довелося зіткнутися, Надія розповідає сама.

Навчання в QALight я проходила в 2014-2015 роках. Мені було цікаво, що таке тестування, і чи сподобається мені такий рід діяльності. Звичайно, почала я свій шлях в сфері ІТ з «Базового модуля тестування». Після цього, так само додатково навчалася на курсах «Підготовка до ISTQB Foundation Level» та «Web Servers & Services». Абсолютно все, що викладалося на Базовому модулі, знадобилося як для проходження співбесід, так і в подальшій роботі. Це і підготовка до співбесід, і SQL, і Network, і Unix, і, звичайно ж, Тестування ПЗ. Що стосується підготовки до ISTQB, то даний курс дуже допоміг структурувати придбані на Базовому Модулі знання.

Не можу сказати, що все давалося просто. Як то кажуть, важко в навчанні, легко в бою. Але хочу зазначити, що подача інформації лекторами була досить легка для сприйняття і досить швидко засвоюється. За винятком SQL, що було суто індивідуальний момент навчання, але, завдяки Дмитру Бобошко я освоїла і це. QALight дав, на мій погляд, хорошу базу для подальшого саморозвитку і навчання.

Свій перший job offer я отримала досить швидко. Ще будучи студенткою Базового Модуля, пішла на практику в ІТ-компанію, яка входить в топ-40 найбільших в Україні, а незабаром отримала оффер від американського замовника.
Зараз я працюю в найбільшій IT-компанії України на посаді Software Testing Engineer.

Свого часу я вибрала QALight за рекомендацією знайомих зі сфери ІТ і ні крапельки не пошкодувала. Для мене QALight – якість і натхнення. Але майбутнім і нинішнім студентам не варто забувати, що досягнення і успіх тільки в наших руках. Дорогу здолає той, хто йде.

Спасибі моєму натхненнику і наставнику Миколі Бобошко!