Новини

Історія успіху. Олександр Турков

12.10.2016

turkov

Кожна нова історія наших випускників підтверджує, що перекваліфікуватися і стати затребуваним фахівцем в області IT можна в будь-якому віці і з будь-яким досвідом роботи за плечима.

Наступна історія про хлопця, який пізнав багато на своєму шляху: від недбалого ставлення керівництва до обманів по заробітній платі. Зараз піде мова про Олександра Туркова.

Чоловік до 30 років працював в незв’язаної зі сферою інформаційних технологій області. Він був барменом, скаржився на відсутність перспектив і вважав, що даремно витрачає своє життя. “IT сфера здавалася тоді захмарним щастям, яке є у когось, а у мене не буде ніколи”, – думав Саша. Та й вік для кардинального повороту в житті і зміни професії здавався хлопцеві вже зовсім не відповідає.

У нашого героя було чітке переконання, що вже пізно і його потяг пішов. Але, на благо, друзі переконали в протилежному і порадили звернути увагу на тестування, а також дали контакти QALight для запису на навчання. Після цього життя Олександра кардинально змінилося.

До старту навчання він ніколи не думав, що понеділок стане його улюбленим днем ​​і буде чекати з нетерпінням початку нового тижня. Процес навчання пройшов на одному диханні, кожне заняття було наповнене новими знаннями, від якого Саша приходив в захват.

Зараз наш випускник працює middle automation QA engineer в компанії Innovecs, хоча спочатку процес працевлаштування проходив не так гладко, як могло бути і здавалося хлопцеві на початку. Але в кінцевому підсумку Олександр знайшов бажану роботу в IT і не шкодує, що прислухався до поради своїх друзів.

Зараз наш герой рухається в бік розробки, активно вивчає Java. Але і звичайно не забуває альма-матер QALight. “Базу, яку я отримав в QALight, я використовую до сих пір”, – повідав в розмові Саша. Ну і звичайно ж дав пораду друзям, які все ще мають сумніви або бояться зробити крок на зустріч своєму майбутньому в IT: “Не сумнівайтеся! Якщо ви готові до змін, вам доведеться вчитися все життя. Але це реально дуже цікаво!”