Новини

ISTQB Certification, Advanced Level Test Manager: ЗА і ПРОТИ

15.08.2017

15.08_DOU

22 серпня о 19:00 QALight проведе безкоштовну зустріч «ISTQB Certification, Advanced Level Test Manager: все ЗА і ПРОТИ».

Проведе Зустріч досвідчений тестувальник Ірина Жилінська (EPAM, Lead Software Testing Engineer; спікер TestingStage’17 і учасник QAFest’17).

Поговоримо про таке:

– що таке ISTQB;

– для чого потрібна сертифікація;

– які теми розкрито в Advanced Test Manager рівня;

– як правильно будувати підготовку до іспиту;

– де брати літературу;

– де можна здати іспит в Україні та за її межами.

 

А також у Вас буде можливість отримати відповіді на свої питання і познайомитися з тренером.

Для чого потрібна сертифікація?

Мабуть, це питання яке задається найчастіше. Давайте розкладемо все «по поличках». Почнемо з того, що у кожного з нас свій досвід – більше або менше (хтось читав щось про тестування і має так званий «книжковий бекграунд», хтось не читав нічого, а хтось і зовсім не має освіти як такої в тестуванні, проте має багаторічний практичний досвід). Всі ми володіємо різним рівнем знань, і, як показує практика, всі ці знання часто зовсім не структуровані.

Так ось, основна мета міжнародної сертифікації (в тому числі, і з тестування) – структурувати вже наявні знання і досвід, показати прогалини і заповнити відсутні елементи, а також задати один фреймворк використовуваної термінології. Під час підготовки у Вас буде можливість розглянути і отримати досвід по тестуванню всіляких проектів (тестування Safety-critical systems, Banking Systems, E-Commerce Systems), так як люди, які складали сіллабуси, книги і писали завдання на іспити – це тестувальники зі світовим ім’ям і багаторічним досвідом.

Існує багато води навколо таких понять, як метрики тестування, рівні, ризики. Під час підготовки до «Адвансд» Ви як менеджер отримаєте приклади з практик про те, що ж таке ризики, метрики, якими вони є, для чого і коли їх необхідно застосовувати. І це всього лише мала частина прикладів, які вивчаються на курсі.

Участь безкоштовна.

Якщо у Вас не виходить бути присутнім особисто, Ви можете приєднатися онлайн. Всі зареєстровані учасники за добу до заходу отримають на email посилання відео-трансляції.

Реєстрація:

Коли: 22 серпня о 19:00

Де: Campus Anticafe (Київ, вул. Борщагівська, 128, 3 поверх)