Новини

Лови знижки на Testing Stage’2017!

18.04.2017

testing_stage_17_qalight_news
Запрошуємо професіоналів сфери QA і тестування до участі в міжнародній конференції Testing Stage. Вашій увазі будуть представлені доповіді про поточний етап розвитку тестування та його майбутнє від кращих вітчизняних і зарубіжних експертів.

Testing Stage – це конференція в самому центрі Києва в просторих залах НСК Олімпійського.
Протягом 2 насичених днів Вас чекають доповіді та майстер-класи з автоматизації тестування, тестування навантаження, тестування безпеки, тест менеджменту і багатьом іншим темам.

Headliner конференції REX BLACK – автор книг за якими навчалися корифеї тестування. Його книга «Managing the Testing Process» розійшлася тиражем більше 40,000 екземплярів. REX автор 30 статей, доповідач на більш ніж сотні конференцій, майстер-класів та семінарів. REX ex-президент ISTQB і ASTQB.
Вільно переміщайтеся між трьома потоками, отримуйте нові знання і знайомтеся з колегами по цеху і з VIP спікерами на «дивані з експертом» (це секретна лаунж зона, що є 4-м потоком і доповіді в якій стануть для вас подарунком в день події).

До 26.04.2017 діє спеціальна пропозиція при купівлі квитка: введи промокод QA13L118Slti і отримай знижку 5%! Кількість квитків зі знижкою строго обмежена!