Новини

Надія Москаленко. Історія успіху

13.09.2018

IMG_2540

Надія Москаленко ще проходить навчання на курсі «Базовий модуль тестування», але вже з кінця липня успішно працює тестувальником у перспективній компанії. Будучи ще студенткою, Надія отримала оффер одразу в трьох компаніях, та обрала ту, де хотіла працювати більш всього. Доречи, одразу після першої співбесіди.

За освітою дівчина – вчитель математики та інформатики 5-11 класів. У школі вона працювала не довго, більше п’яти років практикує репетиторство. Надія розповідає, що обожнює цифри, задачі, математику в цілому, та вважає, що з любої складної ситуації завжди є вихід – вірить у існування вірного рішення та здатність його знайти.

За своєю професійною діяльністю Надія спробувала себе в різних сферах – була касиром, бухгалтером, оператором call-центру, маляром-штукатуром, помічником керівника у приватній організації. Але любов до всього нового, допитливість та цілеспрямованість призвели її до старту кар’єри в IT-сфері.

Тренінг-центр QALight Надії Москаленко порекомендувала знайома, яка закінчила наші курси біля чотирьох років тому. І порада виявилася дуже влучною, от що розповідає про навчання сама Надія:

«IT-курсів у Києві дуже багато, та більшість з них обіцяють «чудо-навчання» за 1,5-2 місяці. За своїм досвідом знаю, що за 1,5 місяці ЯКІСНО засвоїти матеріал нереально. Особливо, якщо методика викладання полягає лише у вичитуванні матеріалу студентам.

Я хотіла б відмітити QALight як тренінг-центр, де лекційний матеріал завжди закріплюється великою кількістю практичних завдань, а викладачі окрім пояснення теорії велику кількість часу приділяють ЗАСВОЄННЮ матеріалу студентами (тести, бліц-опитування, домашні завдання, невеличкі презентації), тобто впевнюються, що аудиторія ВІРНО зрозуміла матеріал та може самостійно пояснити/проаналізувати/виконати завдання.

Окрім самого процесу навчання, хочу відмітити підтримку. Окрім співробітників, які приймають дзвінки та консультують в офісі, є також й онлайн підтримка у соціальній мережі та Telegram-каналах. Я – абсолютний новачок в IT, почала своє навчання з нуля. І для мене дуже важливими були додаткові семінари, консультації, повторення пройденого матеріалу, безкоштовні тренінги, які центр організовує регулярно.

Окреме велике дякую Миколі Бобошко!

Його лекції з тестування (на початку курсу) мене та інших студентів дуже надихали та мотивували! Пізніше, завдяки йому я успішно пройшла першу у своєму житті IT-співбесіду.

Колись якось випадково у розмові почула згадування про QALight, що вони дають чудові знання та готують дуже якісних спеціалістів. Зараз можу підтвердити це на всі 100%!

За кожним із запропонованих курсів навчання – багаторічний досвід формування методик подачі даних, постійні напрацювання матеріалу. У підсумку окремий курс – продуманий до дрібниць та є необхідним шматочком пазлу бази знань, необхідній не тільки для входу в IT-сферу, але й для якісної та тривалої роботи в ній!».

Декілька мотиваційних слів від Надії для наших студентів та всіх, хто знаходиться на шляху до своєї цілі: «Будьте старанними та твердо йдіть до своєї цілі. І щоденно перемагайте живучих усередині лінь та жалість до себе!».