Новини

Наталія Сошко. Історія успіху

31.10.2019

elena_petrosiuk

Існує багато історій і міфів про надзвичайну складність навчання по ІТ – спеціальностям. Наталія Сошко – одна з тих, хто готовий ці міфи розвінчати. «Навчання було для мене суцільним задоволенням», – стверджує Наталія,  а більш детально про свій шлях до офферу і процесу навчання розповідає далі.

«Моє навчання в QALight довелося на першу половину 2019 року. Я проходила курс по Тестуванню ПЗ і Unix+мережі. Обрала саме цей тренінг-центр по рекомендації знайомого. Він навчався в QALight і досяг певних результатів. Для мене це був вагомий фактор.

Під час навчання я отримала саме ті знання, які сподівалася отримати в тренінг – центрі. До цього я працювала в сфері ІТ, але моїми обов’язками були адміністрування і супроводження ПЗ. Тестування було, але призначене для користувача. І я зрозуміла, що мені нудно займатися тільки супроводженням. Хочеться приймати безпосередню участь в розробці ПЗ. Тому прийняла рішення піти на курси і отримати ті знання, яких не вистачало, для того, щоб стати тестувальником. І я їх отримала.

Для мене навчання було суцільним задоволенням. У мене була ціль – поповнити свій запас знань, познайомитися глибше з методиками та інструментами тестування, тому було легко або важко –  в будь – якому разі мені було цікаво.

Дуже вдячна Миколі Бобошко (ТПЗ) і Дмитру Сидоренку (Unix), що поділилися своїми знаннями. Вони професіонали. Свій оффер отримала дуже швидко, завдяки HR QALight.

Раніше працювала у банківський сфері, займалася адмініструванням і супроводженням банківського ПЗ. Зараз я займаюся саме тим, чим я хотіла займатися. Отримую від роботи моральне задоволення. Працюю QA Engineer в Альфа-Банк Україна. В даний час задоволена, тому що, як згадувала вище, тут велике поле дій для вдосконалення тих навичок і знань, які отримала в QALight. Гадаю, що не за горами автоматизація і Java. І звісно, ISTQB.

Студентам сьогодення і майбутнім бажаю одного – уважно слухати лекції, читати книжки і багато практикуватися. Ні які курси, якими б вони не були, не зроблять з вас професіонала, якщо цього не захочете самі».