Новини

Олександр Салов. Історія успіху

12.07.2018

photo_2018-07-11_13-31-12

Наші студенти часто приходять в IT з різних сфер та кардинально змінюють своє професійне життя ще під час навчання. Олександр Салов, який ще навчається на «Базовому модулі тестування», вже успішно працює за своєю новою спеціальністю.

Олександр працював менеджером в одній з українських компаній, про тренінг-центр QALight дізнався, коли шукав для себе нове хобі. Про свої враження від навчання та нової роботи далі розповідає сам:

«Мені подобається навчання, я вже пройшов більшу частину модулю та задоволений як самим процесом, так й результатами, які я отримую. Досвідчені викладачі завжди готові допомогти як під час навчання, так і після нього, готові затриматися й відповісти на виникаючі питання, всі співробітники постійно допомагають.

Мене завжди приваблювали інформаційні технології, давно думав про те, щоб спробувати себе в цій сфері, але зміг тільки зараз, в чому неабияк допомогли в QALight.

Навчатися доволі складно було та є, адже хочеться встигнути максимально багато – поєднати і роботу, і навчання, тому часто сиджу допізна. Але з часом звикаєш, і стає легше. Самим складним для мене був SQL. Також складно, закінчивши одну тему та почавши вчити іншу, не забувати про пройдений матеріал та продовжувати його вивчати самостійно, бо новий матеріал затягує.

Я отримав оффер 23 квітня, і відпрацювавши два тижні на минулій роботі, 7 травня вийшов на нову роботу в новій для себе сфері.

Мені вдалося працевлаштуватися з першого разу. Я, щоправда, дуже сильно нервував, мене просто «трясло». Дуже допоміг HR спеціаліст QALight – своєю підтримкою, порадами та тим, що провів для мене пробну співбесіду, дав потренуватися, так скажемо.

Дуже корисними для працевлаштування та роботи є знання з теорії тестування, складанню документації. Про це питали на співбесіді, і з цим впритул стикнувся на роботі.

Зараз я працюю в компанії D2 на посаді інтерн за направленням QA. Займаюсь мануальним тестуванням веб та мобільних додатків. Попереду, звичайно, багато навчання, складний, але цікавий шлях, і я кайфую від цього шляху.

Всім студентам QALight хочу побажати наполегливо вчитися, незважаючи на складнощі йти до своєї цілі та пам’ятати, що немає нічого недосяжного, все залежить тільки від нас самих».