Новини

Олексій Мандрійчук. Історія успіху

05.04.2018

Алексей Мандрейчук. История успехаОлексій Мандрійчук прийшов на курси тестування в QALight, будучи студентом в університеті. Привело його в тренінг-центр бажання пізнавати нове й знайти свою нішу, у якій захочеться рости и розвиватися.

Олексій – унікальний випускник QALight хоча б тим, що за час навчання на курсах він встиг спробувати себе і QA, і програмістом. Завдяки цьому, тепер він точно знає, чим хоче займатися по життю. Про це Олексій розповідає сам.

 «Я був студентом, власне, й зараз їм є, закінчую шостий курс Київського університету права НАН України, займався невеликим сімейним бізнесом та шукав своє призначення у житті. Розповіла про QALight мені подруга, яка раніше вже проходила тут навчання. І я вирішив спробувати. Вчитися було легко. По-перше, завдяки інтересу до самого процесу тестування заставляти себе сісти за навчання не приходилося, все йшло само», по-друге, мотивація й підтримка Миколи Бобошко, який й вів мій курс тестування, після його настанов й впевненості в своїх силах шансу не досягти успіху не було. Ще під час навчання нас запрошували на інтернатуру у велику компанію на позицію QA, я пройшов відбір. Як альтернативу тестування мені запропонували спробувати себе у програмуванні, і я вирішив поглянути на процес розробки з іншої сторони й навчитися чомусь новому. Це дало дуже корисний та колосальний досвід на практиці, у підсумку вийшов QA з досвідом та розумінням програмування.

Влаштуватися на роботу мені не склало труднощів. Було декілька офферів, і я обрав той, де шанс отримати новий досвід та навички був найбільшим. Зараз працюю в компанії D2 (D2.digital). Це українська компанія, яка розвивається в таких сферах, як development, web-development, mobile development.

Для ефективної роботи я отримав достатньо навиків. Це й сильна теоретична база, яка необхідна для роботи, й вміння правильно спілкуватися зі всією командою розробників, й розуміння того, як будувати процес навчання, коли необхідно оновлювати свої навички та вміння.

З часом планую також освоїти автоматизацію й пройти підготовку до ISTQB в QALight. Всім, хто ще в пошуках себе та сумнівах, хочеться нагадати, що IT-сфера шалено величезна й цікава, в ній багато можливостей, й тестування – це одна з тих ніш, яка дозволить зайняти почесне місце у світі IT. Багато вчиться, вірте в себе, й ніколи не зупиняйтеся на досягнутому.

Окрема подяка Миколі Бобошко, його віра у можливості кожного з нас воістину заряджає усвідомленням, що не має нічого неможливого, якщо наполегливо вчитися».