Новини

Роман Пасічний. Історія успіху

13.04.2020

Ми часто розповідаємо про наших студентів, які влаштувалися на роботу ще під час проходження курсу. Роман Пасічний – один із тих, хто своєю працею та цілеспрямованістю досягає бажаних результатів у максимально короткі терміни. Про свій шлях до офферу, враження про QALight та ІТ в цілому Роман розповідає далі:

«Навчання на Базовому модулі тестування я почав у 2019 році. Курс ще йде, а я вже успішно працевлаштований. Я працюю в компанії на 100+ чоловік. Це цікавий проект з CRM системою, цукерками, фруктами, конкурентною зарплатою. 🙂 За освітою я юрист, але раніше працював в основному в маркетингу.
Мій шлях в ІТ розпочався із самоосвіти. Після прочитання книги Романа Савіна, вирішив пошукати в гуглі курси. Зваживши всі «за» і «проти», зупинився на QALight. І це був правильний вибір. Думаю, це одна з кращих шкіл, далі поясню чому.

Курс з основ тестування вів Денис Годованний, йому великий привіт і дякую. Все чітко, по темі, з професійною подачею і практикою. Головне пам’ятати, що курс з основ тестування – це щось на зразок фреймворка. Тут дадуть інформацію та напрямок, мотивацію і дедлайни, але прагнути і працювати за вас ніхто не буде. Ніхто не вкладе знання у вашу голову за вас, а ось допомогти розкласти все по поличках, відповісти на запитання, закріпити все на практиці – звичайно. Зараз проходжу курс із SQL, і замислююся над тим, щоб після нього піти на Автоматизацію.

Окреме величезне дякую Андрію і Дмитру за стажування. На мою думку, саме HR-ментори роблять QALight з просто гарних курсів – унікальними. Те, що вони дають на своїх додаткових заняттях не дають жодні курси (я таких принаймні не знаю). Це цимес. Скажу одне – це саме те, через що у вас з’явиться можливість отримати оффер. Реальна практика, та й до того ж безкоштовна – просто казка.
Бажання отримати оффер у мене було величезне, тому навчатися було легко і цікаво. Якщо перевести це в людино-години – довго і старанно.

Пошуки роботи я почав ще до закінчення першого модуля (Основи тестування). Довго готував резюме, правив і редагував. Потім була перша співбесіда, на якій мене спустили з небес на землю. Після неї була друга співбесіда, яку я пройшов, але завалив технічну частину – це був другий етап. На третю співбесіду я прийшов впевненим у собі і знав відповіді на всі запитання. У підсумку – оффер за три тижні.

Усім студентам QALight хочу побажати – прагніть і старанно працюйте. На співбесідах ви повинні бути впевнені й нікого не боятися».