Новини

Світлана Рефагі. Історія успіху

10.10.2018

IMG_20180907_164153

Світлана Рефагі – яскравий приклад того, як велике бажання і цілеспрямованість допомагають змінити не тільки професію, а й життя на 180°. Так, мрія працювати у сфері інформаційних технологій підштовхнула Світлану підшукати ІТ-курси. Проаналізувавши всі «за» та «проти», вона вибрала курс «Базовий модуль тестування» в QALight.

“Я вважаю, що зробила абсолютно правильний вибір, – розповідає Світлана.

– Дуже уважне ставлення викладачів, індивідуальна перевірка домашніх завдань, правильна  розстановка акцентів – це все має величезне значення в процесі отримання нової інформації. Крім технічних знань, кожен викладач ділився своїм досвідом і давав розумні практичні і життєві поради. Величезний плюс – це можливість проходити реальну практику, головне – не ухилятися і брати проекти, на співбесіді це буде великим плюсом. Звичайно, розлучатися з курсами трохи страшно, тому що тут відчувається, що тебе завжди підтримають і допоможуть, але є ще ряд цікавих дисциплін, заради яких варто повернутися і продовжити навчання».

«Що стосується складності навчання, мені здається, кожен вибирає сам, наскільки глибоко він хоче розібратися в темі. Я вважаю, що вдома потрібно обов’язково самонавчатися, особливо тим, хто вирішив кардинально змінити професію, оскільки знання в ІТ – як сніжний ком – потрібно в собі нарощувати, а курси допоможуть поставити правильний напрямок. Були складні моменти, коли перш ніж дійти до точки усвідомлення, потрібно було приділяти багато часу і в якийсь момент доводилося приймати несподівані рішення. Я вирішила залишити свою роботу, щоб приділити час вивченню мови програмування Java», —поділилася своїми враженнями Світлана Рефагі.

Світлана ще до завершення курсу в QALight успішно влаштувалася на роботу. Як їй це вдалося, наша випускниця розповідає далі: «Роботу завжди не просто шукати, яка б сфера не була, в цьому питанні потрібно докласти сто відсотків зусиль і щоб була ще частка везіння. Я пройшла тестування в літню програму навчання від компанії Epam Systems. Протягом літа робили й інші пропозиції – від QALight, від однокурсників, які поступово почали працевлаштуватися, але я вирішила йти обраним шляхом, і ось я вже Junior-тестувальник після всіх зусиль, іспитів і співбесід, але здається мені, найважче і найцікавіше – попереду. Теорія тестування ПО мені в нагоді для складання іспиту в інтернатуру компанії Epam Systems, практика, яку ми проходили – для того, щоб пройти співбесіду на робочий проект, а технічна частина допомагає мені в самій роботі».

«Освіта у мене вища, але не технічна, тобто зміна діяльності сталася на 180°. У мене була непогана робота, але мені хотілося рости і розвиватися. Змінивши сферу діяльності на роботу в ІТ, я підписала собі вирок на довічний розвиток, чому нескінченно рада. Зараз я щаслива працювати в міжнародній компанії високих технологій з високими стандартами праці та власними програмами навчання.

Я бажаю QALight попутного  вітру в такій правильній і потрібній справі. Всім викладачам, особливо засновнику і тренеру Миколі Бобошко, а також Олександру Журавльову, Святославу Сєвонькаєву і  HR QALight величезне дякую! А учням я б порадила не ігнорувати пропозиції, що надходять від  HR; не здаватися при перших труднощах, вони неминучі; вчити англійську; більше спілкуватися один з одним і ділитися досвідом. Вдачі всім!».