Новини

Тарас Радуленко отримав статус Senior Software Test Automation Engineer

03.01.2018

Тарас Радуленко получил статус Senior Software Test Automation Engineer

Тренер QALight Тарас Радуленко підтвердив свою кваліфікацію Senior Software Test Automation Engineer в одній із самих крупних та динамічно розвиваючихся аутсорсингових компаній України.
Про свій шлях Тарас розповідає далі.

Закінчив «Базовий модуль тестування» в QALight та одразу влаштувавшись мануальщиком, мені здавалося, що стати Senior, да ще й Automation – це щось захмарне, що для цього необхідно пів життя! І ось через 2 роки – я став Senior Manual QA, а ще через 2 роки – Senir Automation Engineer. Звісно, для цього необхідно було багато працювати, самоорганізовуватися та самонавчатися, але воно того варте. Також дуже допомогло викладання в QALight. Коли ти ділишся своїми знаннями, то й сам зростаєш як професіонал і як людина.

Для того, щоб розвиватися, необхідно приділяти багато свого часу само розвиненню, цікавитися новинками, а також ділитися вже отриманими знаннями з колегами. Так само й з посадовим розвитком. Хочеш бути Senior – необхідно брати на себе ініціативу, й, знаходячись на більш нижчій позиції, прагнути виконувати задачі, які натякають на більш високу компетенцію. Відповідно, вже біля року я намагався брати на себе наступні задачі:

– володіння інформацією про стан справ у спринті й надання її менеджменту,

– навчання мануальщиків автоматизації,

– імплементування більш складних кейсів,

– проведення рефакторінгу існуючого коду,

– проведення кодревью.

Тому зміна тайтла по факту не додала задач, але підтвердила те, що на даний час мої скіли та мої задачі відповідають позиції Sеnior Software Test Automation.

Спостерігаючи за роботою нашого Lead Automation я зрозумів, що ще багато чому треба навчитися, зрозуміти, усвідомити, застосувати. Так що є на кого рівнятися й у кого вчитися, чим й планую зайнятися у найближчий час.

Автоматизація тестування – це така область в IT, де немає часу нудьгувати ані секунди, де все дуже швидко змінюється, й, щоб бути «на хвилі», необхідно постійно адаптуватися під змінюючиєся умови. І хочеться зануритися в неї на стільки, щоб вона стала частиною мене.

Вся команда QALight вітає Тараса з новим статусом й бажає не спинятися на досягнутому, а завжди прямувати до своєї мрії та цілям.