Новини

Віталій Куташенко. Історія успіху

05.12.2019

v.kutashenko

Ти все ще скептично ставишся до отримання ІТ – освіти і впевнений, що роботу знайти неможливо? Тоді ця історія успіху саме для тебе. Віталій Куташенко отримав оффер після завершення навчання в QALight, а вакансію знайшов на телеграм-каналі HR QALight. Про свій шлях до бажаної роботи в новій для себе сфері Віталій розповідає далі.

«Я почав навчання в лютому 2019 року, вибрав курс Базовий модуль тестування за рекомендацією знайомого – випускника QALight. Він закінчив курси вже 5 років тому, сьогодні займає позицію Senior QA Automation і продовжує підніматися кар’єрними сходами. Я теж в найближчому майбутньому повернуся в QALight на курс по автоматизації. Під час навчання відчуваєш, що QALight – не бездушна організація, мета якої заробити гроші на навчанні, а компанія ідейних людей, яким важливо, щоб кожен учень отримав те, за чим прийшов. Будь то підвищення кваліфікації, перша робота в ІТ, або бажання розуміти, про що говорить чоловік після роботи (була у нас така дівчина в групі). J

Навчання давалося мені непросто. Я починав з рівня «нічого не розумію». Незважаючи на те, що у мене технічна освіта, останні сім років працював в зовсім іншій сфері, тому доводилося докладати багато зусиль, особливо на початку. Навіть не зважаючи на те, що мені довелося пропустити кілька занять, я мав можливість їх пройти за допомогою відеозаписів. QALight створює всі умови, щоб ви повністю пройшли весь матеріал за будь – яких умов.

У 2010 році я отримав диплом бакалавра за спеціальністю Автоматизація технологічних процесів Херсонського національного технічного університету. Але за професією не працював – займався виготовленням і продажом сувенірної продукції. Люблю говорити, що сім років присвятив мистецтву.

На сьогодні найбільше мені стали в нагоді знання теорії, саме завдяки їм мені вдалося отримати оффер на роботу, куди я з задоволенням прокидаюся і біжу вранці. Уже в процесі роботи дуже корисними виявилися знання навантажувального тестування, REST API і SQL.

Перший свій ІТ – оффер я отримав після першої ж співбесіди, але оскільки були заплановані ще цікаві для мене інтерв’ю, вирішив відразу не погоджуватися. Наступні співбесіди не пройшов, а оффер мене не дочекався. Тому шукав далі. Пройшов близько п’яти співбесід, потім знайшов цікаву вакансію на Телеграм – каналі QALight – і отримав бажану пропозицію. Окрема подяка HR QALight за підтримку, постійну допомогу в працевлаштуванні – від створення резюме до отримання роботи.

Мені пощастило потрапити в дуже класний колектив компанії AIHelps. Компанія AIHelps – це лідер на ринку CRM систем для автоматизації підприємств у сфері краси і здоров’я. Зараз на рахунку компанії більш ніж 3 000 успішно впроваджених проектів автоматизації бізнесу. Завдяки продуктам AIHelps більше 25 000 користувачів в 25 країнах світу можуть працювати ефективніше і зручніше. Ми допомагаємо користувачам економити час і гроші, управляти бізнесом на основі точних даних і розвивати компанії швидше. Мені подобається, що я працюю в команді, яка створює продукти, що допомагають багатьом користувачам вирішувати їх щоденні завдання і виклики.

Всім студентам бажаю менше прогулювати і максимально відповідально ставитися до домашніх завдань і самоосвіти. Відвідувати всі додаткові заняття від QALight – вони безкоштовні і завжди проходять ввечері – можна ходити відразу після роботи або навчання. І обов’язково впевнено рухатися до мети, не втрачати надії після невдалих співбесід. Як говорить HR QALight – «Оффер буде».