Новини

Ярослав Кошиль. Історія успіху

05.02.2020

Ярослав Кошиль – дипломований юрист, слідчий, який змінив своє життя на 180ᵒ і став тестувальником. Перший свій оффер він отримав на третьому місяці навчання в QALight. Детальніше про свій шлях і враження Ярослав розповідає далі.
«У 2019 році я проходив навчання на курсі «Базовий модуль тестування». Дізнався про тренінг – центр з інтернету, радився зі знайомими. У мене був вибір між QALight і іншим тренінг – центром, але вибір припав на QALight, і я ні разу не пошкодував. Мої очікування повністю виправдані, і навіть більш ніж. Враження про проходження курсу максимально позитивні – колектив тренінг – центру, подача матеріалу і всі інші організаційні питання на дуже високому рівні. Кожен був почутий і зрозумілий. До кожного ставилися з розумінням і намагалися донести потрібний матеріал, а далі вже все залежить від учнів.

За складністю навчання у мене проблем особливих не виникало. Лише з курсом по SQL були незначні труднощі, тому що відразу застрибнути в човен важко, особливо тим, хто ніколи не був знайомий з математикою і програмуванням. Так, ці знання дуже важливі, рівень подачі матеріалу на високому рівні, але шанс, що на першому місці роботи вийде застосувати ці знання я б оцінив на рівні 10 – 15%, тому що більшість вакансій «Джун» без вимоги SQL. Це величезний плюс, але це не must have на рівні першого офферу.

На даний момент найкориснішими навичками, отриманими під час навчання, стали: теорія тестування, створення баг – репортів і тест – кейсів. Я влаштувався на роботу, повністю змінивши сферу діяльності, на третьому місяці навчання. Я не скажу, що було важко, дуже велику роль зіграв мій рівень англійської мови, який мене відверто кажучи, виручає. Мій рівень не скажу, що дуже високий, але в порівнянні з іншими кандидатами рівня «джун» він був вище, а це реальна конкурентна перевага. Це врятувало мене в деяких технічних питаннях, де я міг «просісти».

Моє життя змінилося кардинально ще до закінчення навчання. Я змінив роботу і перебуваю для себе в максимально комфортних умовах і  середовищі проживання. Працюю тестувальником в компанії «Ubisoft», хотілося б більше розповісти про проект, але там найсуворіший NDA.

Взагалі у мене юридична освіта. Раніше я пропрацював п’ять з половиною років слідчим рівня «Senior», якщо проводити аналогію з ІТ ієрархією. J Усім майбутнім і справжнім учням QALight бажаю наполегливості, завзятості, мотивації і удачі. Тут ви отримаєте всі необхідні знання, щоб змінити професію і змінити своє життя в кращу сторону. І запам’ятайте: «Нормально роби – нормально буде». Все залежить тільки від вас і вашої працьовитості!