Новини

Навчання онлайн без світла. Досвід QALight.

08.12.2022

Ми вже адаптували свій побут під регулярні та навіть екстрені вимкнення електроенергії. А як бути з онлайн навчанням?

Незважаючи ні на що, курси в QALight стартують, а всі існуючі групи продовжують вчитися. Тож, ділимося своїм досвідом, як забезпечити якісне навчання, навіть у суцільній темряві.

Запис лекцій
Всі заняття в QALight записуються, аби кожен студент міг повернутися до пройденого матеріалу ще раз і ще раз, з’ясувати незрозумілі моменти та повторити пройдений матеріал. Особливо актуально це стало зараз, коли є значні перебої з електроенергією. Якщо студент щось пропустив через поганий інтернет, він завжди може повторно переглянути запис заняття і отримати інформацію.

Пошук світла та інтернету
Наші тренери роблять все можливе (а часом і неможливе), аби провести лекцію вчасно та в повному обсязі. Для цього уже всі організували собі робочі місця ближче до вікна, аби краще ловив мобільний інтернет, за можливості використовують генератори та додаткові аккумулятори, а також прокладають оптоволокно, аби мати доступ до мережі.
Робочий стіл кожного екіпірований ліхтариками, аби під час заняття студенти могли бачити свого викладача.

Підтримка адміністрації
У режимі постійної підтримки знаходиться адміністрація тренінг-центру. Ми завчасно повідомляємо про зміни у графіку навчання чи його форматі, інформуємо про дії в тій чи іншій ситуації, а також «тримаємо руку на пульсі» навчального процесу кожної групи.

Я пропустив заняття
Якщо виникла така ситуація, що Ви не мали жодної можливості бути присутнім на лекції, Ви можете прослухати необмежену кількість разів лекцію у записі. А якщо у Вас виникнуть запитання щодо пройденого матеріалу, Ви завжди зможете їх обговорити з тренером на наступному занятті.

Зміни в розкладі
Ми докладаємо максимум зусиль, аби всі лекції проходили за розкладом. Адже навчальний процес має бути цільним та системним. Але у разі ракетної атаки московитів та неможливості і групи, і викладача бути присутніми на занятті, ми можемо перенести заняття. Про це обов’язково буде сповіщено у Телеграм-групі.