Новини

Олег Науменко

21.02.2018

Олег Науменко

Сама найбільша гордість тренінг-центру QALight – це люди. Наші тренери, учні, випускники та весь колектив. А також – наші партнери та друзі. Про одного з кращих друзів QALight — CEO Hideez Олега Науменко – ми й розповімо далі.

Олег Науменко – успішний підприємець, який не зупиняється на створенні одного продукту, а постійно розвивається й рухається уперед. Його новим проектом стала компанія Hideez.

«Ми називаємо це «хайдіз кій», по суті це єдиний цифровий ключ. Яка глобальна проблема, яку ми прагнемо за його допомогою вирішити? У користувача сьогодні мільйон різних аккаунтів. У середньо статичного користувача, згідно статистиці, є 20 аккаунтів (є й більше). Засобів ідентифікації користувачів – в рази більше: є картки доступу в офіс, ключи, брелки. Є промислові стандарти HID, Em Marin, Mifare. Це все засоби ідентифікації. Тому ми вирішили створити безкомпромісне рішення між зручністю та безпекою. Людина, за своєю суттю, – ледар, та лінь – двигун прогресу. Тому необхідно забезпечити легкий, комфортний, простий доступ до всього електронного світу, який в тебе є, але при цьому безпечний. Всі ці засоби ідентифікації: ключи, паролі, картки, одноразові паролі, цифрові підписи мають бути в одному пристрої. І цей пристрій має бути реально безпечним (воно має реально охороняти всі ці данні). Ти повинен знати, що якщо ти його втратишь, то зможеш заблокувати й ніхто не зможе його зламати та витягнути всі приватні данні. От так народилася ідея. Саме з цією ідеєю ми створили перший пристрій – Hideez Key», – розповів в інтерв’ю Олег.

Hideez Key – це не тільки продукт, це команда спеціалістів, яка постійно розвивається й росте. Олег Науменко із задоволенням запрошує в свою команду й випускників тренінг-центру QALight.

«В нашій компанії стажувалося біля 10 випускників QALight. Зараз на постійній основі працює один. І ми їм дуже задоволені», – розповідає Олег.

Як випускники QALight вони вже мають базові поняття з тестування достатньо в широкому діапазоні. Зазвичай випускники приходять на посаду інженера з тестування  та підтримці клієнтів.

Основна задача інженера з тестування – це знайти вразливість до виходу продукту в реліз. А тут необхідно мати поглиблені знання не тільки в самому тестуванні, але й в роботі різноманітних сучасних операційних систем. Тому велике значення має реальна практика й робота з живими продуктами.

Ми активно беремо молодих спеціалістів, але головна вимога – це бажання та мотивація розвиватися», – поділився Олег Науменко.

Також наш герой, CEO «Hideez» Олег Науменко сказав декілька мотиваційних слів майбутнім спеціалістам:

«Я вважаю, що в IT є десятки різноманітних професій. І я вам бажаю знайти свою роль, в якій будете розвиватися й становитися професіоналом світового рівня. Адже саме наші розробники, інженери, схемотехніки вміють мислити нестандартно й знаходити унікальні рішення глобальних задач».

Довідка: Hideez Key – wearable security device, єдиний мультифункціональний цифровий ключ, створений командою українських розробників.

Hideez Key призначений для забезпечення кібер-безпеки кожної людини в умовах всеосяжної діджиталізації. Ключ блокує та розблокує електронні пристрої, зберігає та автоматично вводить паролі, допомагає слідкувати за цінними речами й навіть відчиняє фізично двері.