Новини

Випускники QALight можуть здати іспит ISTQB дешевше

26.01.2022

Випускники QALight можуть здати іспит ISTQB дешевше

Восени 2021 року тренінг-центр QALight став офіційним  партнером iSQI.

А це означає, що усі випускники курсу «Підготовка до сертифікації ISTQB Foundation Level на основі Syllabus Version 2018» зможуть здати іспит зі знижкою, отримавши спеціальний промокод від тренінг-центру.

Сертифікат ISTQB – можливість для кожного QA-спеціаліста отримати міжнародне підтвердження своєї кваліфікації, працювати на серйозніших проектах і розвиватися на міжнародному рівні.

Крім того, це важливий бонус для тих, хто лише починає свій професійний шлях. Найчастіше, надіслане резюме на сотні різних вакансій, з позначеним полем про володіння теорією тестування, залишається якщо не проігнорованим, то точно схильним до сумнівів про вміння кандидата. І тільки наявність згадки про сертифікат ISTQB Foundation Level, напевно змусить співробітника HR відділу перенести Ваше резюме до теки із відібраними кандидатами.

На курсі Ви систематизуєте знання у сфері тестування, отримаєте нові навички та можливості розвитку, а також комплексно підготуєтеся до сертифікації ISTQB Foundation Level.

Зауважимо, що промокод зі знижкою на проходження сертифікації отримують випускники саме курсу «Підготовка до сертифікації ISTQB Foundation Level на основі Syllabus Version 2018».