База знань

Функціональне тестування

Функціональне тестування – один із видів тестування, спрямованого на перевірку відповідностей функціональних вимог ПЗ його реальним характеристикам. Основним завданням функціонального тестування є підтвердження того, що програмний продукт, який розробляється, володіє усім необхідним замовнику функціоналом.

Залежно від мети, функціональне тестування може проводитися:

  • На основі функціональних вимог, зазначених у специфікації вимог. При цьому для тестування створюються тестові випадки (test cases), створення яких враховує пріоритетність функцій ПЗ, які необхідно покрити тестами. Таким чином ми можемо переконатися в тому, що всі функції продукту, що розробляється, працюють коректно при різних типах вхідних даних, їх комбінацій, кількості і т.д.
  • На основі бізнес-процесів, які має забезпечити додаток. У цьому випадку, нас цікавить не так працездатність окремих функцій ПЗ, як коректність виконуваних операцій, з точки зору сценаріїв використання системи. Таким чином, тестування в даному випадку буде грунтуватися на варіантах використання системи (use cases).

Описані вище аспекти реалізуються за допомогою таких напрямків і рівнів тестування:

Та багатьох інших видів, які забезпечують повноцінне та всеохоплююче тестування функціональних вимог до ПЗ.

Зв'язатися з нами

    Адрес: г. Киев, 03058, а/я 24